TWO Dezinfekčná brána

Dezinfekčná brána je určená na eliminovanie možnosti nákazy vírusom. Vďaka zabudovaným bezkontaktným senzorom so šiestimi tryskami rozptýli dezinfekčný prostriedok v podobe hmly na osobu, ktorá sa v bráne nachádza, resp. cez ňu prechádza. Na každej strane sú inštalované tri trysky, ktoré sú v troch rovinách vhodných pre všetky výškové kategórie, so snahou zabrániť roztoku dostať sa do kontaktu s tvárou.

Nami dodávaná náplň je však certifikovaná aj pre styk s pokožkou a je antialergická. Vstupný prechod dezinfekčnej brány je široký 800 mm. Do vymedzeného priestoru vstupujú osoby jednotlivo, každý v nej zotrvá 4 sekundy.

Do vymedzeného priestoru vstupujú osoby jednotlivo, každý v nej zotrvá 4 sekundy. Vo vnútri brány je umiestnená náplň s roztokom o objeme 20 l. Produkt je ľahko manipulovateľný a jeho hmotnosť je  70 kg. Spodný rošt je vyrobený z dierovaného plechu, pod ktorým sa nachádza nádoba na usádzanie použitej zvyškovej dezinfekcie. Funkčnosť je zabezpečená elektrickým napájaním na prívod 230 V.

Objednávajte na peter.novak@novo.sk, alebo na telefónnom čísle 00421 903 472 151.